درباره ما
بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (ع) زیر نظر دفتر آیت ا... العظمی سیستانی با هدف گسترش فرهنگ تشییع در قالب پایگاه های اینترنتی و ایجاد ارتباط دو سویه جامعه دینی با عصر تکنولوژی در بهار 1377 تاسیس و مصادف با عید غدیر افتتاح گردید و مرکز اصفهان با نام مبارک «حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) » در سال 1379 آغاز به کار کرد. این مرکز دارای 3 پایگاه اینترنتی با نام های montazar ، yazahra و shiachildren است.
پایگاه اینترنتی www.montazar.net به 3 زبان فارسی عربی و انگلیسی در سال 1379 راه اندازی شد. در سال 1380 و در روز ولادت حضرت فاطمه زهراء (س) شبکه یا زهرا نیز در اصفهان راه اندازی شد، که این پایگاه با آدرس www.yazahra.net در 3 زبان فعالیت می کند.
در سال 1386 پس از تلاش های مستمر با هدف ايجاد امكانات لازم جهت رشد و پرورش فكري و ذوقي كودكان و نوجوانان موفق به تاسیس شبکه کودک و نوجوان به صورت کاملا تخصصی شد و با آدرس www.shiachildren.com و به زبان فارسی شروع به کار کرد.
این مرکز که توانسته بود در طول این سال ها ارتباطی سازنده و مؤثر با کودکان برقرار کند، برای افزایش غنای سایت و توجه به نیازهای قشر نوجوان اقدام به راه اندازی بخش نوجوان نمود. در طی بررسی های کارشناسان مجموعه و کند و کاو پیرامون نیازهای این گروه سنی مشخص شد، با اینکه این گروه سنی در دوره ی حساسی به سر می برند و لازم است ارتباط سالم و فعال با آنان برقرار شود اما متأسفانه در این زمینه بسیار ضعیف عمل شده و سایت و یا حتی وبلاگی که به طور اختصاصی متناسب با نیازها و علایق این گروه سنی باشد، وجود ندارد.
به همین سبب بر آن شدیم تا با راه اندازی و اضافه کردن بخش نوجوان به سایت Shiachildren در حد توان و بضاعت خود این نیاز را مرتفع کنیم. پیش از این مطالب این سایت ویژه سنین 3 تا 11 سال بود اما از این به بعد کاربران 12 تا 16 ساله نیز می توانند از این سایت دیدن و از مطالب بخش نوجوان استفاده کنند. بخش نوجوان در خرداد 1394 مصادف با میلاد منجی عالم بشریت، «امام زمان (عج)» شروع به کار کرد.
امیدواریم مطالب این بخش مفید و رضایت بخش باشد. ما را از نظرات خود آگاه کنید.شاد و سربلند باشید.
مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (ع)
Shiachildren.com
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
آدرس الکترونیکی:


کانون ارتباطات و تبلیغات فرا