آغاز سال 1395
جهـان از باد نوروزی جوان شد زمین در سایه‌ی سنبـل نهان شد
قیامت می ‌کند بلبـل سحرگاه مگر گل؛ فتنه‌ی آخـر زمــــان شد؟
ز رنگ سبزه و شکل ریاحیـن زمیـن گویی به صورت آسمــان شد
صبـادر طره‌ ی شمشاد پیچید بنفشـه خاک پای ارغــــوان شد
ز رنگ و بوی گل اطراف بستان تو پنداری بهشــــت جـــاودان شد
حمد و ثنا مخصوص ذات باری تعالی که در ذره ذره عالم نشانه ای از جلال و جمالش نهفته است و در این میان بهار بزرگترین آیت قدرت الهی ست که هم شادی و نشاط می آورد و هم با حیات مجدد زمین، معاد و زندگی دوباره انسان ها را به اثبات می رساند.
بهار . . . گل . . . سبزه . . . باران و . . . یار دیرینه ی هم هستند که با آمدنشان پس از روزهای سرد زمستان چهره ای دیگرگون به زمین می دهند، آن سان که گویی تکه ای از بهشت، زمینی شده.
و چه زیباست بهاری که سرشار از عطر یاس باشد. و آن هم نه هر عطری و نه هر یاسی، که تنها یاس نبوی (ص) است که می تواند روح و روان آدمی را به بهترین وجه صیقل دهد و او را برای آغاز روزهایی پر تلاش آماده کند. بهار هم دوره ای دارد که به پایان می رسد، اما ساده از کنارش نگذر، چون دیدن دوباره بهار و درک لحظه زیبای تحویل سال هدیه ای گرانبهاست از سوی خداوند به تو، به خصوص، سالی که آغاز و پایانش با نام «فاطمه» (س) گره خورده و شایسته شکرگزاری است.
برای همه شما عزیزان آرزومندیم، به یمن همزمانی آغاز و پایان سال جدید با ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها میزبان ساعات و لحظاتی سرشار از سلامتی، سعادت، برکت، شادی و تندرستی باشید. پیشاپیش ولادت ریحانه النبی حضرت زهرا (س) را به همه دوستداران حضرت و به خصوص مادران عزیز تبریک و شادباش می گوییم.
به امید بهاری که با ظهور مهدی (عج) همزمان شود. برای ظهور دعا کنید.
اللهم عجل لولیک الفرج
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
آدرس الکترونیکی:


کانون ارتباطات و تبلیغات فرا